HOME

Konkurs fotograficzny dla dzieci z nagrodami!
12-07-2011 15:10:08

Dzieci z Wrocławia i okolic serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym:"Multi-kulti Wrocław" . Kto może uczestniczyć? Mniejsi i nieco więksi pasjonaci fotografii (w wieku od.......do 12 lat). Co trzeba zrobić aby mieć szanse na ciekawe nagrody (m. in. poradniki dot. fotografii i inne....) Wystarczy przesłać jedno, dwa lub maksymalnie 3 zdjęcia w temacie wielokulturowości Wrocławia (miejsca, ludzie, wydarzenia, symbole, luźne skojarzenia). Ważne, aby zdjęcia zgłoszone do konkursu spełniały poniższe wymagania.

ZASADY UDZIAŁU W KONKURSIE
"Multi-kulti Wrocław":

1) podajemy imię, nazwisko i wiek autora
2) tytuł zdjęcia/zdjęć
2)
zdjęcia prosimy przesłać mailem w formacie „jpg” na adres: tajtym@gmail.com, ewentualnie wywołane w formacie 13 x 18 cm na adres:

Fundacja "Dzielnica Wzajemnego Szacunku Czterech Wyznań"

ul. Kazimierza Wlk. 29

55-077 Wrocław


3) do konkursu każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 3 zdjęcia
4) zdjęcia można przesyłać
do 10 listopada (decyduje data wpływu pracy konkursowej)
5) ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród odbędzie się na uroczystym spotkaniu końcowym w grudniu (ok. 17 grudnia). Jeśli ktoś z nagrodzonych uczestników nie będzie mógł dojechać na spotkanie, nagrody prześlemy pocztą.

UWAGA! Nagrodzone zdjęcia będą prezentowane na wystawie na zakończenie projektu oraz na wystawach we wrocławskich bibliotekach i domach kultury.

 

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU:)  i obejrzenia zdjęć z warsztatów dla dzieci w naszej galerii. 

Wstecz

Fundacja "Dzielnica Wzajemnego Szacunku Czterech Wyznań", 50-077 Wrocław, Kazimierza Wielkiego 29

mail: biuro@fundacja4wyznan.pl