HOME

Kim jesteś sąsiedzie?
18-07-2011 14:33:02

Już wkrótce – 25-go lipca zapraszamy na drugie spotkanie w ramach ECU- CINEMA- SPOTKAŃ FILMOWYCH w Dzielnicy Wzajemnego Szacunku we Wrocławiu.

 Tym razem zaprezentujemy komedię „Barking tylko dla białych” Marca Isaacs'a. Film w humorystyczny sposób pokazuje jak wyglądają codzienne relacje między sąsiadami w multietnicznym społeczeństwie w Barking- jednej z najbardziej „kolorowych” dzielnic Londynu. Miejscowy działacz Brytyjskiej Partii Narodowej niewątpliwie kochający swojego czarnoskórego wnuka, egzotyczne zapachy z kuchni sąsiadów zakłócające CODZIENNIE błogi odpoczynek na NASZYM tarasie... I tak to właśnie „działa”:), czyli „multi- kulti” w praktyce....

Pokaz odbędzie się w klimatycznych, przestronnych wnętrzach Klubokawiarni „Włodkowica 21”. Po filmie zapraszamy do dyskusji.

 Film: „”Barking tylko dla białych”, Marc Isaacs, 2007 (film został udostępniony przez organizatorów festiwalu Watch Docs. Prawa człowieka w filmie)

 Kiedy i gdzie:25.07.2011 (poniedziałek), godz. 20.00, Klub Włodkowica 21, WSTĘP WOLNY.

 Organizatorzy: Fundacja „Dzielnica Wzajemnego Szacunku Czterech Wyznań”,Klubokawiarnia Włodkowica 21, Międzynarodowy Festiwal Filmowy „Watch Docs. Prawa człowieka w filmie”.

Wstecz

Fundacja "Dzielnica Wzajemnego Szacunku Czterech Wyznań", 50-077 Wrocław, Kazimierza Wielkiego 29

mail: biuro@fundacja4wyznan.pl